Pielęgniarka / Pielęgniarz

  • Job Reference: Staffn
  • Date Posted: 2 November 2020
  • Recruiter: EXEC Search
  • Location: Dublin, City of Dublin, Ireland
  • Salary: On Application
  • Sector: Nursing > Registered General Nurse
  • Job Type: Permanent

Job Description

Stanowisko: Pielęgniarka / Pielęgniarz

Lokalizacja: Irlandia (Dublin, Cork, Galway, Limerick)

Wymagania wobec kandydata obejmują:

- Wykształcenie: średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka / pielęgniarz, licencjat pielęgniarstwa lub tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo oraz prawo wykonywania zawodu na obszarze EU.

- Komunikatywna znajomość angielskiego (w mowie i w piśmie)

- Doświadczenie praktyczne

- Cechy osobowości: chęć niesienia pomocy, opanowanie, komunikatywność, rzetelność, cierpliwość, umiejętność współpracy w grupie.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Obsługa sprzętu medycznego
  • Wykonanie wstępnej diagnostyki
  • Wykonanie czynności higienicznych u chorego
  • Udzielanie pierwszej pomocy w stanach bezpośredniego zagrożenia życia
  • Ocena stanu ogólnego pacjenta i zapewnienie całościowej opieki pielęgniarskiej
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą
  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu